o firmie

Firma Plexal od 10 lat specjalizuje się w dystrybucji tworzyw sztucznych, profili i blach aluminiowych, folii samoprzylepnych oraz opakowań...

czytaj wi?cej
krotki tekst co widzimy na slajdzie krotki tekst co widzimy na slajdzie

Folie samoprzylepne ploterowe

Folie samoprzylepne do wydruków cyfrowych obejmują szeroką gamę produktów dedykowanych pod zadruk tuszami solwentowymi lub eco-solwentowymi. Produkty te mogą być przetwarzane na większości maszyn drukujących. Grupa ta obejmuje folie monomeryczne, polimeryczne oraz wylewane białe w wykończeniu matowym lub błyszczącym, folie transparentne oraz translucentne i folie specjalne na aplikacje ścienne.

W zależności od rodzaju folii, dedykowane są one na krótko, -średnio i długookresowe aplikacje wewnętrzne i zewnętrzne. W zależności od zapotrzebowań folie te doskonale dopasowują się do wielu typów powierzchni aplikacyjnych (płaskie, fałdowane, głęboko profilowane i nitowane). Dodatkowo produkty te występują w szerokiej gamie klejów – transparentny trwały i usuwalny, szary trwały i usuwalny, pozycjonowany, ultra usuwalny, repozycjonowany. Ponadto jako nowy element pojawia się w tej grupie produktowej klej kanalikowy. Formuła kleju kanalikowego ułatwia i skraca czas nanoszenia aplikacji. Struktura małych kanalików w warstwie kleju umożliwia swobodne usunięcie powietrza zatrzymanego w pęcherzach i marszczeniach powstałych w trakcie nanoszenia aplikacji. Całość oferty domyka pełna gama szerokości w zależności od zapotrzebowania projektu.