o firmie

Firma Plexal od 10 lat specjalizuje się w dystrybucji tworzyw sztucznych, profili i blach aluminiowych, folii samoprzylepnych oraz opakowań...

czytaj wi?cej
krotki tekst co widzimy na slajdzie krotki tekst co widzimy na slajdzie
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-01-15
USD 3,7466 +0,38%
EUR 4,5480 +0,16%
CHF 4,2219 +0,37%
GBP 5,1104 +0,30%
Wspierane przez Money.pl
Licznik odwiedzin
dzisiaj: 15wszystkie: 190

Folie samoprzylepne ploterowe

Folie samoprzylepne do wydruków cyfrowych obejmują szeroką gamę produktów dedykowanych pod zadruk tuszami solwentowymi lub eco-solwentowymi. Produkty te mogą być przetwarzane na większości maszyn drukujących. Grupa ta obejmuje folie monomeryczne, polimeryczne oraz wylewane białe w wykończeniu matowym lub błyszczącym, folie transparentne oraz translucentne i folie specjalne na aplikacje ścienne.

W zależności od rodzaju folii, dedykowane są one na krótko, -średnio i długookresowe aplikacje wewnętrzne i zewnętrzne. W zależności od zapotrzebowań folie te doskonale dopasowują się do wielu typów powierzchni aplikacyjnych (płaskie, fałdowane, głęboko profilowane i nitowane). Dodatkowo produkty te występują w szerokiej gamie klejów – transparentny trwały i usuwalny, szary trwały i usuwalny, pozycjonowany, ultra usuwalny, repozycjonowany. Ponadto jako nowy element pojawia się w tej grupie produktowej klej kanalikowy. Formuła kleju kanalikowego ułatwia i skraca czas nanoszenia aplikacji. Struktura małych kanalików w warstwie kleju umożliwia swobodne usunięcie powietrza zatrzymanego w pęcherzach i marszczeniach powstałych w trakcie nanoszenia aplikacji. Całość oferty domyka pełna gama szerokości w zależności od zapotrzebowania projektu.